17 Kasım 2012 Cumartesi

Arang The Magistrate ve Kamera Arkası Fotoğrafları

Dikkat Spoiler var!!! :D
Ve Arang biter ^^ Şimdi dedikodusunu yapayım. :D Baştan söyleyeyim oyuncu seçimleri harika ♥ Shin Min Ah böyle rollerde sürekli oynasın ben de izleyeyim ♥ Junki'yi çok özlemişim ♥ İkisi birbirine cidden çok yakışıyorlar tekrar beraber film çekseler keşke :D Dizi biraz babamın bir lafı var - ..... ipe diz - o cinstendi tamam fantastik filmleri çok severim ama bunda biraz fazla mı zorlamışlar ne :D Finalini beğenmedim ayrıca :/ Tamam mutlu son ama bence başka hayat falan gereksiz olmuş. Bu arada senaristi kimse artık fena çarpılacak öyle böyle değil :D Ağzı gözü yamulacak haha. Hem o gökyüzü kralı mıdır nedir ne işi yarıyor o ne biliyor?! yeaa bi bkdan haberi yok çıkmış bir de kral olmuş. O sahneler tamamen gereksizdi olmasaymış daha iyi olurmuş. Dolsae ve Şaman çifti de çok malaktı haha sevimliydiler. JooWal da yazık garibim en çok ona üzüldüm :( Yaşadıkları pişmş tavuğun başına gelmiş midir acaba :( Neyse toparlayacak olursam; Diziyi baya uzatmışlar. 17 bölüm yeterli olurmuş, finalini beğenmedim, krallar olmamalıymış yada çok daha kısa tutulmalıydılar. Onun dışında beğendim :) 2 yorum:

 1. Dizinin senaristinin ağzı burnu yamulcak mevzusuna birebir katılıyorum :W
  şu an 11. bölümdeyim ama resmen ittiriyorum diziyi :/ fantastik sevmeme ve hatta oyuncularına bayılmama rağmen hiç sarmadı dizi :/ çoğu yerini sardırıyorum :P bundan sonra severmiyim bilmiyorum ama bence junkinin dönüşü için hiç isabetli bir karar olmamış bu dizi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen katılıyorum abla :D Hayır aslında şu diğer taraftaki iki salak olmasa, duygusal konuşma/ Junki ile SMA arasındaki heyecansız konuşmalar kısa tutulsa bölüm de 16 bölüm olaymış gayet güzel olurmuş amaa... D:D:D

   Sil